Biz Kimiz

Cihan Mühendislik 2017 yılında kurulmuştur. Mühendislik ve inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Kütahya merkezli Cihan Mühendislik teknolojik imkanları ile Türkiye’nin her yerinde aktif olarak iş yapma potansiyeline sahiptir.

 

 

 

MİSYONUMUZ

Çevreye saygılı, sağlık ve emniyeti her zaman ön planda tutan, kalite ve sağlamlığa önem veren ve müşteri memnuniyetini artırarak mükemmelliği yakalamaya çalışan, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdüren, yeniliklere açık ve sürekli gelişim içinde olan bir kuruluş olmaktır. Ayrıca çağdaş, eğitimli bir ekip ile bilinçli kaliteli ve güler yüzlü, gelişen teknolojiden faydalanarak interaktif hizmet sağlayan bir hizmet sunmak,Harita sektörünü ve bilgi teknolojilerinin farklı alanlarında aynı üstün uzmanlık ile hizmet vermek ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sahalarını genişletmektir.
Yenilikçi, sürdürülebilir ve çevre dostu üstün nitelikli çalışmalar ortaya çıkararak ulusal ve uluslararası çalışmalarda özgün proje danışmanlık ve mühendislik hizmetleri veren bir firma olma özelliği kazanmaktır. Doğru proje ve etik rekabet kavramları ekseninde toplumun her kesimine hitap bir işletme olmaktır.

Vizyon

VİZYONUMUZ
•Çağın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumun kalkınması ve katkıda bulunmak ve hızla büyüyerek özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yerini almaktır.


(Harita Mühendisi)

Muharrem Cihan CEYLAN

Muharrem Cihan CEYLAN

(İnşaat Mühendisi)

Burak ALTAŞ

Muharrem Cihan CEYLAN